Nazywam się Marcin Masłowski i od 7 lat poprzez tego bloga dzielę się z managerami swoją wiedzą na temat produktywności osobistej, automatyzacji i optymalizacji codziennej pracy, zarządzania i komunikacji oraz transformacji procesów i ciągłego doskonalenia.

Blog lepszymanager.pl to miejsce, w którym każdy początkujący, ale i bardziej doświadczony manager znajdzie garść inspiracji i wiedzy potrzebnej w codziennej pracy. Rozgość się.

Na co dzień jestem managerem w usługach, w sektorze bankowym. Od prawie dekady swoje doświadczenie zdobywam w największych instytucjach finansowych na świecie.

Pomagam managerom w doskonaleniu procesów biznesowych. Zarządzam projektami i zespołami projektowymi na kilku kontynentach oraz prowadzę szkolenia z ciągłego doskonalenia, Lean Six Sigmy czy zarządzania zmianą.

Oprócz tego jestem wykładowcą akademickim na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Więcej o mnie znajdziesz na LinkedIn.

Zdarza mi się występować na konferencjach i audycjach radiowych.

Wyższe studia skończyłem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nie poprzestałem na tym i ciągle się uczę. Niedawno zostałem dumnym absolwentem psychologii biznesu.

Brałem udział w mnóstwie kursów i szkoleń dotyczących komunikacji, team coachingu, zarządzania, design thinking na najlepszych zagranicznych uniwersytetach.

Miejsca, w których się szkoliłem:


Pisząc bloga chciałbym zawrzeć z Tobą pewien PAKT. ;) PAKT to cztery obszary w pracy i rozwoju każdego managera, które poruszam w artykułach i odcinkach podcastu.

 

Lepszy Manager to nie tylko blog, to jedna z największych w Polsce społeczność managerów.

Dołącz do grupy FB, która liczy już ponad 4000 managerów z Polski i świata. Znajdziesz tam wsparcie mentorskie od bardziej doświadczonych osób oraz rozwiązania i rady dotyczące swoich codziennych problemów.

Polub Fanpage Lepszy Manager, żeby być na bieżąco z nowościami oraz zaczerpnąć od czasu do czasu trochę inspiracji.

Zaobserwuj profil na instagramie.

Dołącz do odbiorców Prasówki Managera, którą wysyłam co wtorek. To zawsze jedna inspirująca historia z biznesu oraz linki do najciekawszych artykułów ze świata biznesu i zarządzania.

Czyta ją już 22 00 managerów!

 

Oprócz tworzenia bloga i podcastu tworzę też kursy online (patrz zakładka "Kursy") i od czasu do czasu krótkie 60-120 min szkolenia dla firm, np.:

  • Triki i metody codziennej produktywności managera
  • Wykorzystanie metody POWERR Feedback w udzielaniu informacji zwrotnej
  • Motywacja i zaangażowanie pracownika
  • Lean Six Sigma i metody usprawniania procesów
  • Prezentacja i wizualizacja danych
  • Zjawiska psychologiczne do wykorzystania w pracy managera
  • Podstawy statystyki w zarządzaniu procesami biznesowymi
  • Metody rozwiązywania problemów i szukanie przyczyn źródłowych
  • Mapowanie procesów biznesowych (3 poziomy i praktyczne przykłady)

Najlepiej kontaktować się ze mną mailowo na adres marcin(małpka)lepszymanager.pl

zdjecie autora strony lepszy manager

P.S. Blog od stycznia 2019 zmienił nazwę z businesslifemanual.pl na lepszymanager.pl. Jeśli spotkasz gdzieś jeszcze na stronie chochlika z napisem businesslifemanual to spokojnie, to tylko pozostałości po poprzedniej epoce, którą skrzętnie zamykam. :)

 

Jest to mój blog osobisty. Wszystkie zawarte treści wyrażają moje osobiste przemyślenia i przekonania. Nie reprezentuję ani nie działam w imieniu żadnej organizacji ani instytucji.