Polecam Business Life Manual

 

Internet pełen jest dobrych treści. Inspiruję się oraz polecam wiele blogów i stron, które autentycznie uważam za świetne. Oto i one:


Kominek czyli inaczej Jason Hunt. Teraz to i na odwrót. Niekwestionowany lider polskiej blogosfery. Autentycznie genialny bloger, który robi dosłownie wszystko. Pisze, publikuje, nagrywa, doradza i wiele więcej. Szczególnie polecam jego książki. Świetne. Chcesz się uczyć? Ucz się od najlepszych. On sam w swoich poradnikach krytykuje wstawianie strony typu “Polecam” na swoich blogach, ale co mi tam. Zgadzam się z nim w wielu sprawach. W tej nie muszę ;)


Michała Szafrańskiego i jego JakOszczędzaćPieniądze już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego blog o finansach osobistych, ale nie tylko, uratował niejedną duszyczkę przed finansowym krachem. Kupujesz mieszkanie? Nie wiesz jak zarządzać pieniędzmi? Chcesz być mądrzejszy przy wyborze kredytu? Polecam.

To przykład polskiego American Dream w blogosferze. Zachęcam gorąco.


Jedyny blog rodzicielski bez ściemy to nie kto inny jak Dagmara Hicks. Jej Cała reszta cechuje niezwykle lekki język. Nie czytasz. Płyniesz po tym blogu. Autorka genialnego tekstu roku 2015.  Matka trojaczków, która jest przykładem, że nie ma co narzekać na brak czasu tylko trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty.


Marketing. Rozwój osobisty. Produktywność. Biznes. To tylko niektóre tematy, które konsekwentnie porusza Bartek Popiel na swoim blogu Liczy się wynik. Długie i dobre teksty pełne soczystych informacji.


Bogatystudent.pl to blog, który tworzy trzech młodych, zabójcza ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzielą się swoimi pomysłami biznesowymi i doświadczeniem, które już zdobyli. A mają się czym pochwalić. Pokazują świetne pomysłu i studia przypadku, o które niełatwo w internecie. Blog nie tylko dla studentów!


Teraz dla wszystkich, którzy do blogowania się zabierają i zabrać się nie mogą. Blog, który jest absolutnym hitem jeśli chodzi o porady o blogowaniu. To wręcz fabryka bloggerów. Jeśli nie obraziłeś się na język angielski to tym bardziej zachęcam. CopyBlogger to kopalnia wiedzy. Samych bezpłatnych e-booków jest kilkanaście.


Historia Jona po prostu miażdży. Kiedy miał niespełna roczek lekarze wykryli u niego śmiertelną chorobę – SMA. Miał nie dożyć dwóch lat. Jego mama była zrozpaczona, ale robiła wszystko, żeby uratować syna. Dziś Jon jest przed trzydziestką. Nie, nie wyzdrowiał. Ale żyje, i to jak! Jest najstarszą osobą na świecie, u której zdiagnozowano SMA Typu I. Porusza się na wózku.

Tak bardzo wkurzył się, że jego leczenie ma wynieść 127,000$ rocznie, że stwierdził, że sam na nie zarobi. Co więcej. Sam będzie utrzymywał swoją mamę. I udało mu się! Stworzył bloga, który zmienia ludzkie umysły. Uczy jak stworzyć tekst i bloga, który będzie niezwykły, niebanalny. Jest przykładem, człowieka, która udowadnia, że się da. Długie wpisy, ale warte każdej minuty Twojego czasu.


A na koniec polecam portal do promocji i inspiracji dla wszystkich blogerów. Ponad 14 tys. blogów. Jest w czym wybierać.
zBLOGowani.pl